KNR

Koło Naukowe Rachunkowości

Twoje źródło wiedzy i inspiracji dla studentów pasjonatów

Najbliższe wydarzenie

2024-03-12 11:20:00

Spotkanie z praktykiem – doradcą podatkowym i radcą prawnym Panem Kamilem Wielewickim

Pan Wielewicki od 8 lat doradza prawnie oraz podatkowo przedsiębiorcom. Specjalizuje się w optymalizacji podatkowej formy prawnej biznesu, jak również w optymalizacji transakcji. Zajmuje się również przekształceniami spółek, aportami i obsługą korporacyjną. Obecnie pracuje w kancelarii Mentzen sp. z o.o.

Na spotkaniu studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu będą mogli zapoznać się z teoretycznymi jak i praktycznymi aspektami pracy doradcy podatkowego z perspektywy osoby czynnie pracującej w zawodzie.

Spotkanie będzie miało miejsce 12.03.2024 11:20-12:50 w sali numer VIII WNEiZ UMK.

Godzin
Minut
Sekund

Jak zostać członkiem?

Kim jesteśmy?

Zarząd KNR

Udział w wydarzeniu na WNEiZ „Koła na kwadracie”

Reprezentacja koła wzięła udział w corocznym wydarzeniu „Koła na kwadracie”. Odpowiedzieliśmy na wiele pytań, przeprowadziliśmy rozmowy jak i zorganizowaliśmy atrakcje – w postaci quizu dla zainteresowanych.

Warsztaty Rewizja sprawozdań finansowych w pigułce

Warsztaty dla studentów UMK były podzielone na dwa półtoragodzinne bloki, które odbyły się 11.05 i 25.05.2023r. Tematem poruszanym na pierwszym spotkaniu była istota i produkty rewizji finansowej. Tematem poruszanym podczas drugiego spotkania był przebieg badania ze strony praktycznej i procedura uzyskania uprawnień biegłego rewidenta. Uczestnicy otrzymali certyfikat uczestnictwa.

Wizyta studyjna w firmie Norian Accounting Sp. z o.o.

Na początku maja uczestniczyliśmy w specjalnie dla nas przygotowanych dniach otwartych w firmie NORIAN Accounting. Zapoznaliśmy się z tym jak funkcjonuje firma, na jakie działy się dzieli, jakie usługi oferuje i jakie możliwości daje swoim pracownikom.

Reaktywacja Koła

Koło Naukowe Rachunkowości zostało zawieszone dwa lata temu z uwagi na pandemie COVID-19.
Teraz znów zaczynamy działać na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.