Koło Naukowe Rachunkowości WNEiZ

Ogólnopolska Studencka Konferencja Adeptów Rachunkowości

OSKAR

Informacje podstawowe o konferencji:

Konferencja organizowana jest cyklicznie od 2001 roku przez Koło Naukowe Rachunkowości. Jej głównym celem jest zainteresowanie studentów współczesnymi kierunkami rozwoju rachunkowości oraz integracja środowisk studenckich i biznesowych. Uczestnikami są studenci szkół wyższych z całej Polski.

Forma konferencji:

Konferencja odbywa się w Toruniu, w budynku Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK przy ul. Gagarina 13a. Trwa dwa dni i jest podzielona na 4-5 sesji, w trakcie których wygłaszane są zgłoszone prędzej referaty. Pierwszy dzień kończy się udziałem w przygotowanej przez organizatorów atrakcji oraz kolacją.

Konkurs na najlepszy referat:

Prezentowane przez uczestników konferencji referaty są oceniane przez członków jury, którzy zwracają szczególną uwagę na aktualność tematu, dobór źródeł naukowych czy sposób prezentacji. Laureaci otrzymują dyplom oraz nagrody rzeczowe. W jury konkursu zasiada opiekun Koła mgr Urszula Wolszon oraz pracownicy Katedry Rachunkowości UMK.

Konkurs na najlepsze zaprezentowanie referatu:

Spośród wszystkich zaprezentowanych podczas Konferencji referatów jury nagradza najlepsze wystąpienie.

Zasady Konferencji:

- w konferencji mogą wziąć udział tylko osoby, które posiadają status studenta
(konferencja nie obejmuje doktorantów);

- dopuszczalne są referaty napisane przez jednego, dwóch lub trzech autorów;
- współautorami referatów mogą być jedynie studenci (współautorem referatu nie może być
pracownik naukowy);
- wysoko punktowane są artykuły praktyczne - zawierające wyniki badań i dotyczące
aktualnych kierunków rozwoju rachunkowości  i sprawozdawczości;
- w razie pytań bardzo prosimy o kontakt na adres - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Patron medialny